Ящик винницкого хрена разобрали моментально!

Полгода отдел молодежи, спорта и туризма Винницкой мэрии отбирал объекты, которые необходимо представить на Международном туристическом салоне Украина-2007". В результате винницкий стенд был одним из самых ярких среди 600 других участников, считает начальник отдела молодежи, спорта и туризма Руслан Анфилов. По его словам, об этом можно судить по тому, что в Винницу уехали два диплома за активное участие в выставке. Один — в отдел туризма мэрии, второй — в облгосадминистрацию.

Ковток квасу – і спраги немає

Полуденна спека та жагуче сонце як магніт притягує вінничан до бочки з прохолодним напоєм. Усього пів-гривні - й організм ніби народжується заново, а бадьорість з'являється миттєво.

Вінничани п'ють квас тоннами

Більш ніж із 40 бочок та кеглів продають сьогодні у Вінниці квас. Коштує напій в середньому 40-45 копійок за стакан (0,25 л). Виготовляють його ВАТ Вінницька харчосмакова фабрика та Вінницький завод фруктових концентратів і вин. У залежності від погодних умов, щоденно городяни випивають від п яти до 14 тонн смачного напою.

Смачно та з користю

Старовинний напій у Вінниці реалізують більше, ніж із 40 бочок і кегів. Виготовляють його ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика" та Вінницький завод фруктових концентратів і вин. У залежності від погодних умов, щоденно городяни випивають від п'яти до 14 тонн смачного напою.

Ми робимо найкращий хрін і сміттєвози

Тринадцять підприємств Вінницько! області одержали нагороди Всеукраїнського конкурсу якості "100 кращих товарів України".

Нагородження переможців відбулось у рамках проведення Європейського тижня якості в Україні. Цього року він пройшов під гаслом: "Якість у Європі. Повертаємось до якості: немає якості - немає бізнесу"

ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика"

Відкрите акціонерне товариство "Вінницька харчосмакова фабрика" розпочала свою діяльність у 1999 р. шляхом виділення з ВАТ "Вінницький завод продтоварів". Розташована фабрика в обласному центрі м. Вінниця на вулиці Родіона Скалецького, 15.

За досить невеликий період своєї роботи (8 років), підприємство збільшило обсяг товарної продукції у 8 разів, розширило асортимент продукції, який нині налічує до 50 найменувань.

Кращі платники податків україни

СЕМЕНЮК Любов Артемівна
голова правління

Відкрите акціонерне товариство "Вінницька харчосмакова фабрика" хоча і є одним з наймолодших підприємств Вінниччини, але впевнено вийшло на досить насичений ринок харчової промисловості. Створене у процесі реорганізації Вінницького заводу продтоварів, підприємство наслідувало багаторічний досвід, традиції якості, обізнаний у своїй справі персонал, згуртований колектив та високу мету - виготовляти якісну продукцію. Завдяки цьому фабрика посіла своє чільне місце на ринку України, знайшла свого споживача.

Переможці конкурсу «100 кращих товарів україни» 2008 р.

ВАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» — є одним із стабільних підприємств Вінниччини з прогресуючою динамікою розвитку.

В асортименті фірми — понад 50 видів продуктів харчування.

Сучасні технології, досвід фахівців, висока культура виробництва, моніторинг та контроль на всіх стадіях виробництва гарантують якість продукції.

 
 
Статистика
Украина онлайн iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Product.ru
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области
Бизнес-Маркет :: доски объявлений