Хрін столовий, гірчиця, квас від виробника

ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» - одне з наймолодших, але успішних підприємств Вінниччини.

ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» утворилася в 1999 році в результаті реорганізації ВАТ «Вінницький завод продтоварів», від якого і успадкувало багаторічний досвід, традиції якості, а також висококваліфікований персонал, згуртований колектив і високу мету - виготовлення якісної і натуральної продукції.

Ми безперервно удосконалюємо виробничі процеси, упроваджуємо нові технології і модернізуємо наявне устаткування, а у виробництві використовуємо тільки високоякісну, екологічно чисту сировину. Ці пріоритети в сукупності з професійним підходом, багаторічним досвідом фахівців, контролем на всіх стадіях виробництва гарантують високу якість продукції ВАТ «Вінницька харчосмакова фабрика».

 

Визнання і довіра українських споживачів дозволяє ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» претендувати на лідерство в окремих сегментах ринку харчової продукції України.

На сьогоднішній день, товарний асортимент складається з понад 50 найменувань наступних продуктів харчування: хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, круп'яні палички, сухі сніданки, каші швидкого приготування, мука текстурована, квас, оцет столовий, пет тара.

Це натуральні продукти, які, завдяки високій якості, помірним цінам, зручній упаковці і широкому асортиментному ряду, мають великий попит у всіх регіонах України

 

На ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» впроваджена і діє система управління якістю і безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 9001-2001 і HACCP по ДСТУ 4161-2003. За якістю продукції і виробничими процесами слідкує власна лабораторія.

Хрін столовий, гірчиця, круп'яні палички, квас від виробника. ВАТ «Вінницька харчовосмакова фабрика». Україна, Вінниця.

Продукція компанії визнана переможцем в номінації «Лідер галузі» (2005 р.), фіналістом (2005 р.), лауреатом (2006 і 2007 р.) і переможцем (2008 р.) Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України».

Але найбільшим показником успіху компанії є визнання нашої продукції споживачами!

 
 
Продукція

Хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, квас купити оптом.

Виробництво

Виробництво і продаж хріну, гірчиці, кетчупа, квасу, каші, круп'яних паличок.

Партнерам

Прайс-листи на гірчицю, хрін столовий, майонез, соус, кетчуп, квас, каші, круп'яні палички.

Статистика
Украина онлайн Украинский портАл
каталог сайтів
AC.UA - твой живой портал.
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области