Хрін столовий «Вінницький»

Хрен столовый «Винницкий» со свеклой, белый, купить оптом.

Хрін – традиційна слов'янська приправа.

Ця рослина була відома ще єгиптянам і стародавнім грекам.

Слов'янське населення вирощує хрін ще з IX століття. Тоді його знали як лікарську рослину, а трохи пізніше почали використовувати як приправу. Перші письмові згадки про вживання хріну в Росії відносяться до XVI століття.

 

 

Хрен столовый «Винницкий» со свеклой, белый, купить оптом. Хрен столовый «Винницкий» со свеклой, белый, купить оптом. Хрен столовый «Винницкий»  Хрен столовый со свеклой 

 

 

 

Хрін столовий «Вінницький» з буряком, білий, купити оптом. Хрін столовий «Вінницький» з буряком, білий, купити оптом. Хрін столовий «Вінницький» з буряком, білий, купити оптом.

 

 

У народній медицині цей коренеплід використовується як засіб, який підвищує апетит, покращує діяльність травного тракту, сприяє обміну речовин головного мозку, виводить радіонукліди, підвищує захисну силу організму. Також хрін застосовують при набряках, хворобах нирок, печінки, сечового міхура, при запаленні дихальних шляхів та ін. Лікувальні властивості хріну обумовлюються його багатим біохімічним складом, в якому містяться фітонциди, амінокислоти, мінеральні солі, вуглеводи, вітаміни С і В*, каротин, лізоцим, фолієва кислота, ефірні масла та ін.

У поєднанні із столовим буряком, хрін набуває не тільки неперевершеного смаку, але і збагачується амінокислотами, азотистими речовинами, залізом, йодом, мікроелементами, марганцем.

Хрін використовують як приправу до рибних і м'ясних блюд.

 

Хрін столовий «Вінницький» - візитна картка ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика». Він відомий не тільки в межах Вінниччини, але і в інших регіонах України, а також за кордоном.
Хрін столовий ТМ «ВХС» і «Деліссо» виготовляється по старовинним народним рецептам, роками вигостреною технологією (історія Вінницького хріну налічує більше 35 років), що забезпечує ідеальне смакове поєднання основних компонентів: кореня хріну і столового буряка

Хрін столовий торгової марки «ВХС» один з небагатьох на сучасному ринку приправ містить в своєму складі виключно натуральні компоненти, та не містить хімічних компонентів: стабілізаторів, консервантів, фарбників.

До складу хріну столового з буряком ТМ «ВХС» входять наступні інгредієнти:

  • корінь хріну свіжий;
  • буряк столовий свіжий;
  • цукор;
  • сіль кухонна;
  • оцтова кислота.

Хрін столовий ТМ «ВХС» відрізняється неповторними смаковими характеристиками (міцний і гострий). Для продукту підбираються спеціальні сорти столового буряка, що надають йому характерному смаку і насиченому кольору.

У наш асортимент входять:

  • Хрін столовий з буряком ТМ «ВХС» твіст (270 грам)
  • Хрін столовий з буряком ТМ «ВХС» твіст (250 грам)
  • Хрін «Вінницький» з буряком ТМ «ВХС» СКО (250 грам)
  • Хрін столовий з буряком ТМ «ВХС» твіст (125 грам)
  • Хрін столовий білий ТМ «Деліссо» твіст (200 грам) 

 

 
 
Про компанію

Хрін столовий, гірчиця, круп'яні палички, квас від виробника. ВАТ «Вінницька харчовосмакова фабрика». Україна, Вінниця.

Продукція

Хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, квас купити оптом.

Виробництво

Виробництво і продаж хріну, гірчиці, кетчупа, квасу, каші, круп'яних паличок.

Партнерам

Прайс-листи на гірчицю, хрін столовий, майонез, соус, кетчуп, квас, каші, круп'яні палички.

Статистика
Украина онлайн Украинский портАл
каталог сайтів
AC.UA - твой живой портал.
ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области